O mně

svatební fotograf Zlín

Petr Koval - svatební fotograf Zlin

Jmenuji se Petr Koval a rád bych Vás přivítal na svých webových stránkách. Fotografování, spolu s neustálou snahou o dosažení co nejvyšší kvality výsledné fotografie, se pro mě stalo velkou vášní a to již dávno předtím, než jsem si v roce 2008 koupil první digitální zrcadlovku. Mým primárním cílem je maximální spokojenost zákazníků nejen s výslednými produkty, ale i s focením samotným, které by mělo být především zábavou.

Snažím se vytvořit nadčasové fotografie, které vyprávějí příběh a zachycují emoce neopakovatelné chvíle. Výsledné fotografie nedostanete pouze na CD médiu, ale budou také dostupné online, po zadání hesla, po dobu minimálně 3 let.

Jako jeden z mála fotografů na trhu Vám mohu nabídnout, zákazníky velmi oblíbený foto-video klip, který vypráví Váš příběh ve zkrácené podobě s vybraným (licencovaným) hudebním doprovodem.

Pracuji s profesionálním vybavením od firmy Canon a vybrané fotografie upravuji v nejnovějších grafických editorech.

Jako svatební fotograf působím po celé republice (převážně Zlín a Praha) a také v zahraničí. Domluvím se bez problémů anglicky a mám zkušenosti z několika mezinárodních svateb jak u nás, tak i mimo českou kotlinu směrem na západ.

  • Facebook
  • Twitter
  • Google plus

© Copyright 2013 Petr Koval
petrkoval.cz